انجام پروژه های برنامه نویسی مالی


بازار فارکس  ، بعنوان بزرگترین بازار دنیا شناخته شده که روزانه پنج تریلیون دلار گردش مالی دارد. پس از شکل گیری بازارهای بورس در سالیان گذشته، بازارهای جدیدی در سرتاسر دنیا ایجاد شده که امروز این بازارها رو تحت عنوان بازار فارکس می شناسند           
همه اقشار کشورهای مختلف می‌توانند در این بازار فعالیت کنند و از این لحاظ هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. آمار نشان داده که تقریبا بسیاری از معامله‌گران فعال  در حوزه بین‌المللی به خاطر حجم نقدینگی بالا به بازار فارکس علاقمندند.

فارکس  بازار پر نوسانی است، اما با وجود نوسانات زیاد خود، بازاری امن است. بازار فارکس بعنوان بک کسب و کار و یک شغل محسوب می شود. قوانین موفقیت در این بازار، بسیارمهم هستند.  
معامله گران فارکس می توانند با ترکیبی از ابزارهای تحلیل بنیادی و تکنیکال استراتژی معاملاتی خود را به دست آورده و تعداد زیادی معامله با سود مناسب انجام دهند .
 فعالان در فارکس برای انجام معاملات خود به صورت 24 ساعته در 5 روز هفته با استرس کم و خیال راحت می توانند از اکسپرت ادوایزرها که براساس استراتژی معاملاتی نوشته شده  و به صورت اتوماتیک ترید انجام میدهد  استفاده کنند .
همچنین تریدرها می توانند از اندیکاتورها ی سفارشی شده که با استفاده از محاسبات ریاضی جهت شناخت بازار و نقطه ورود و خروج و انجام معاملات به صورت اتوماتیک جهت کسب سود  نوشته شده است ،استفاده کنند.

تیم برنامه نویسی فارسی مال  در راستای خدمت به معامله گران  فعال  در زمینه فارکس  با  بهره گیری   از تجارب  برنامه نویسان و  وتحلیلگران حرفه ای اقدام به انجام  سفارشات مختلف مشتریان  با بهترین کیفیت و در کمترین زمان با پشتیبانی 6 ماهه  به شرح زیر کرده  است :-    اکسپرت نویسی  به زبان mql4  وmql5


-     اندیکاتور نویسی به زبان mql4  وmql5


-    اسکریپت نویسی به زبان mql4  وmql5


-    تست اکسپرت و اندیکاتور و اسکریپت مشتری و بررسی آن از لحاظ کیفیت و رفع مشکلات آن  


-    تبدیل اکسپرت و اندیکاتور و اسکریپت ازmql4  به mql5   و بالعکس


-    بهینه سازی استراتژیهای مشتری و رفع مشکلات آن


با ما تماس بگیرید و از مشاوره ها و خدمات  ما بهره مند شوید


Farsimall Address
Kamal Esmael Street, charkhab, Region 1, Isfahan, Isfahan County, Isfahan Province, 8173695814, Iran
Tell  :+98-31-32235025